• Polski
Skontaktuj sie z nami
zapytania@cosdlaciebie.com.pl

Lider opakowań w Europie – Rajapack

Lider opakowań w Europie – Rajapack

Lider opakowań w Europie – Rajapack

O Sklepie:

Zespół Coś dla Ciebie pragnie przedstawić sklep internetowy, w którym znajdziesz pudełka i kartony w rozmiarach jakich potrzebujesz, a także różnego rodzaju akcesoria oraz narzędzia do efektywnego pakowania. Firma Rajapack to lider opakowań w Europie.

Oferta sklepu:

Oferta skierowana jest do firm, osób poszukujących opakowań, które wyróżniają się jakością i wywodzą się ze “sztuki pakowania”. Asortyment sklepu zawiera szeroki wybór opakowań, kopert, tub kartonowych, toreb, worków i woreczków, follii (np. bąbelkowej), taśm samoprzylepnych. A także różnego rodzaju narzędziami i akcesoriami, które sprawiają że sztuka pakowania staje się efektywna i zarazem efektowna.

Dodatkowe informacje

Od 1954 roku, daty powstania Grupy, RAJA chroni surowce naturalne poprzez wprowadzanie na rynek produktów pochodzących lub nadających się do recyklingu. Od kilku lat podejmuje intensywne działania na rzecz trwałego i zrównoważonego rozwoju oraz nieustannie doskonali się w tym zakresie. Zobowiązanie się na 10 fundamentalnych zasadach stanowiących politykę ekologiczną.

[Przejdź do sklepu]

Sprawdź dostępne propozycje w kategorii “Biuro i Firma

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.

17 − seven =